O nás

Za značkou OTHERM stojí největší český výrobce oken a dveří společnost Window Holding a.s., která má více než 20 leté zkušenost na našem trhu. Za tuto dobu si získala pověst kvalitního výrobce oken a dveří a drží si přední místo v oboru.

Výroba okenVšechna okna a dveře OTHERM jsou vyráběna v České republice v pěti moderních specializovaných závodech. Tyto závody se nacházejí v Husinci v Jižních Čechách, na severu ve Staré Pace, Lázních Toušeň, Velkém Meziříčí a Zašové. Každý ze závodů se specializuje na výrobu jiného produkty. Plastová okna jsou vyráběna v Jižních Čechách a ve Staré Pace, hliníková okna v Lázních Toušeň, dřevěná okna a dveře ve Velkém Meziříčí a Zašové.

Společnost Window Holding a.s. spolupracuje s předními výrobci okenní techniky v Evropě a díky tomu je schopná neustále inovovat své produkty a přicházet na náš trh s revolučními novinkami.

Nejlépe to jde vidět u plastových oken OTHERM, která jsou vyráběna z prvotřídních německých profilů SALAMANDER a VEKA.

Při koupi oken OTHERM máte jistotu, že své finance vkládáte do rukou profesionálů a že si nekupujete nekvalitní produkty. Značka OTHERM ručí za všechny svá okna a dveře a ke všem svým produktům přikládá certifikát garance původu. To zaručuje, že v případě zániku některého z dodavatelů OTHERM přebírá záruční a pozáruční servis přímo výrobce oken společnost Window Holding a.s.

Naším cílem je dodávat svým zákazníkům prvotřídní produkty, které budou po dlouhou dobu spolehlivě sloužit. Současně Vám rádi poskytneme všechny důležité a užitečné informace o konstrukční i technologické problematice oken a dveří, profilů a kování, abyste si mohli vybrat ideální řešení pro Váš dům nebo byt.